O nás

O nás

Jsme na trhu přes 30 let

Naše advokátní kancelář těží ze zkušeností získaných z více než 30letého působení na českém trhu. Za uplynulé čtvrtstoletí jsme poskytli právní služby stovkám klientů z řad fyzických i právnických osob. Název vznikl poté, co se k JUDr. Pavlu Tumovi, jenž advokátní kancelář v roce 1992 založil, přidali advokáti JUDr. Vendelín Mihalik a JUDr. Martin Soukup, Ph.D. Po jejich připojení začala společnost fungovat pod názvem TUMA • MIHALIK • SOUKUP – ve zkratce TMS.

Stabilní tým a komplexní služby

8 advokátů, 2 koncipient, 1 student a několik dalších profesionálů tvoří nynější tým naší advokátní kanceláře. Stabilitu, komplexnost, vysokou odbornost a jedinečné know-how dále získáváme skrze spolupráci s externími advokáty, konzultanty v oblastech účetnictví, daní, oceňování, správy majetku, finančnictví a příbuzných oborů.

Flexibilní spolupráce

Jakožto renomovaná advokátní kancelář z Prahy nabízíme prvotřídní právní služby nejen českým, ale i zahraničním klientům. Naši advokáti jsou proto připraveni poskytnout profesionální konzultace v angličtině, němčině, ruštině a španělštině. Služby jsou určeny fyzickým i právnickým osobám, a to v libovolném rozsahu – od dílčí konzultace po komplexní zajištění právnických služeb, vč. poradenství, zpracování smluv, zastupování před úřady apod.

Individuální potřeby klientů na 1. místě

Vždy se maximálně přizpůsobíme individuálním potřebám a nárokům každého klienta. Naši advokáti jsou připraveni nalézt optimální řešení pro Váš jedinečný požadavek. Díky dlouhodobé spolupráci s experty z příbuzných oborů dokážeme zajistit potřebné úkony komplexně, od A do Z.

Stránku se nepodařilo načíst.
Stránku se nepodařilo načíst.